Een van de laatste stappen in strategische personeelsplanning is Confrontatie en beleidsdiscussie. Je vergelijkt dan de uitkomsten van wat je nodig hebt in een bepaald scenario met de uitkomsten van wat je mag verwachten aan bezetting. Zit daar een discrepantie tussen is de vraag en zo ja, wat wil je daarmee doen?
In deze video laat Gerard Evers, docent Strategische Personeelsplanning bij HR Academy, een voorbeeld van een gap-analyse zien.
HR Academy – Kennis op niveau! HR Academy is er speciaal voor HR-professionals en functionarissen met personeelsverantwoordelijkheid. Want we hebben ons helemaal gespecialiseerd in kennisopleidingen op het gebied van human resources management. We weten hoe breed dat speelveld is en we kennen de veelheid aan onderwerpen waarvan je op de hoogte moet zijn.